Visas rungtynes pirmavęs „Lietuvos rytas“ įveikė „Pieno žvaigždes“

[ad_1]

Nuo pirmos iki paskutinės minutės pirmavęs Vilniaus „Lietuvos rytas“ (3-0) pratęsė pergalių seriją „Tete-a-Tete Casino – LKL“ pirmenybėse. Marcelo Nicola auklėtiniai Pasvalyje 89:71 (27:12, 24:23, 17:20, 21:16) nugalėjo „Pieno žvaigždes“ (2-1).

Adas Juškevičius per pirmą kėlinį pelnė visus 11 savo taškų ir vienas pats beveik prilygo visai „Pieno žvaigždžių“ komandai, kuri per pirmą ketvirtį surinko 12 taškų.

Vilniečiai įpusėjus pirmam kėliniui pirmavo dviženkle persvara (18:8), o prasidėjus antram kėliniui turėjo jau 20 taškų pranašumą (34:14).

„Pieno žvaigždės“ nesudėjo ginklų ir po ketvirto Laurymo Samėno tritaškio priartėjo iki 43:55. Ketvirto kėlinio pradžioje pasvaliečiai sumažino atsilikimą iki 11 taškų (50:70), tačiau labiau priartėti per likusias rungtynes jiems nepavyko.

Gediminas Orelikas tada pelnė 5 taškus paeiliui, Julius Jucikas pridėjo 3 ir „Lietuvos rytas“ įtvirtino pranašumą (78:61).

Pasvališkiams tai buvo pirma nesėkmė šį sezoną.

„Pieno žvaigždės“: Laurynas Samėnas 21, Ramone’as Moore’as 14, Giedrius Staniulis 9.

„Lietuvos rytas“: Kšištofas Lavrinovičius 15, Julius Jucikas 14, Rokas Giedraitis 13, Adas Juškevičius 11 (4 rez. perd., 4 atk. kam.).

Netrukus pateiksime daugiau informacijos.

Mačo eiga:

0:5, 2 min.: „Lietuvos rytas“ dvikovą pradeda 5 taškais iš eilės.
3:5, 3 min.: Samėnas pataiko tritaškį.
6:7, 3 min.: Į Lukauskio metimą tritaškiu atsako Samėnas.
6:9, 4 min.: Juškevičius pelno taškus greitoje atakoje.
6:12, 5 min.: Giedraitis realizuoja 3 baudas.
8:18, 7 min.: Kavaliauskas pataiko puskablį, Orelikas prideda du taškus greitoje atakoje ir vilniečiai pirmą kartą įgyja dviženklę persvarą.
10:24, 8 min.: Runkauskas ir Giedraitis baudžia varžovus tritaškiais.
12:26, 9 min.: Babrauskas pelno pirmuosius taškus „Pieno žvaigždėms“, Juškevičius atsako baudų metimais.
12:27, 10 min.: Jucikas pataiko vieną baudą.

„Pieno žvaigždės“: Laurynas Samėnas 6.
„Lietuvos rytas“: Adas Juškevičius 11, Rokas Giedraitis 6.

12:31, 12 min.: Lavrinovičius pelno taškus, Gailius taiso netaiklų komandos draugo metimą.
14:34, 13 min.: Laprovittolos metimas didina pranašumą iki 20 taškų.
16:34, 14 min.: Staniulis pelno du taškus.
19:39, 15 min.: Olisevičius pataiko iš toli, Runkauskas atsako tuo pačiu.
19:43, 17 min.: Lavrinovičius dominuoja po krepšiu.
21:43, 17 min.: Blausas pelno du taškus su pražanga, bauda netaikli.
27:45, 18 min.: Samėnas pataiko iš toli, Kavaliauskas atsako dvitaškiu. Moore’as prideda dar vieną tritaškį.
30:48, 19 min.: Lukauskis pataiko iš toli, Olisevičius atsako tuo pačiu.
32:48, 19 min.: Moore’as pataiko iš po krepšio.
35:48, 20 min.: Samėnas pataiko iš toli.
35:51, 20 min.: Giedraitis sulig sirena pataiko tritaškį.

„Pieno žvaigždės“: Laurynas Samėnas 12, Ramone’as Moore’as 7.
„Lietuvos rytas“: Adas Juškevičius 11, Rokas Giedratisi 9, Kšištofas Lavrinovičius 8.

38:51, 21 min.: Samėnas kėlinį pradeda tritaškiu.
40:51, 22 min.: Skučas pelno du taškus ir Nicola stabdo rungtynes minutės pertraukėle.
40:55, 23 min.: Jucikas pelno du taškus, Lukauskis kartoja metimą po Babrausko bloko.
43:55, 24 min.: Samėnas pataiko dar vieną tolimą metimą.
43:57, 25 min.: Jucikas pataiko abi baudas.
45:57, 25 min.: Agafonovas pelno taškus iš po krepšio.
45:63, 27 min.: „Lietuvos rytas“ pelno 6 taškus iš eilės.
48:63, 27 min.: Babrauskas pataiko iš toli.
50:65, 29 min.: Giedraitis pelno du taškus.
52:68, 30 min.: Gailius smeigia tritaškį.
55:68, 30 min.: Moore’as pataiko tritaškį.

„Pieno žvaigždės“: Laurynas Samėnas 20, Ramone’as Moore’as 10.
„Lietuvos rytas“: Rokas Giedraitis 13, Adas Juškevičius 11, Kšištofas Lavrinovičius 10.

59:70, 32 min.: Olisevičiaus metimas mažina atsilikimą iki 11 taškų.
59:75, 33 min.: Orelikas pelno 5 taškus iš eilės – tritaškiu ir dviem baudomis.
61:77, 34 min.: Moore’as deda iš viršaus, Jucikas atsako dvitaškiu.
61:78, 35 min.: Jucikas pataiko vieną baudą.
64:78, 35 min.: Staniulis pelno du taškus su pražanga.
66:80, 36 min.: Mavinas pelno du taškus, Laprovittola atsako tuo pačiu.
66:81, 37 min.: Kšištofas pataiko vieną baudą.
70:87, 39 min.: Komandos keičiasi taikliais metimais.
70:89, 40 min.: Jucikas realizuoja baudas.
71:89, 40 min.: Samėnas pataiko vieną baudą.

LKL vicečempionas „Lietuvos rytas“ pirmenybių starte namuose 81:69 įveikė Alytaus „Dzūkiją“, o antrose rungtynėse Panevėžyje 91:67 sutriuškino vietos „Lietkabelio“ komandą.

Šiose rungtynėse vilniečiams ir vėl turėtų nepadėti traumą patyręs gynėjas Žygimantas Janavičius.

„Pieno žvaigždės“ pirmajame mače namuose po atkaklios kovos 83:71 įveikė Utenos „Juventus“, o antrose rungtynėse Kėdainiuose 78:73 nugalėjo „Nevėžio“ krepšininkus.

Pasvalio komandoje šiandien turėtų debiutuoti į Lietuvą rungtyniauti grįžęs Steponas Babrauskas.