Didžiąją dalį rungtynių pirmavusi „Fenerbahce“ pasiuntė rimtą signalą čempionams

[ad_1]

Stambulo „Fenerbahce“ komanda pirmavo didžiąją dalį rungtynių ir galiausiai pergale pradėjo Eurolygos ketvirtfinalio seriją. Namuose užtikrintai žaidę turkai 75:69 (15:11, 26:18, 12:23, 22:17) nukovė praėjusių metų čempionę Madrido „Real“.

Serijoje iki trijų pergalių dabar „Real“ su Jonu Mačiuliu atsilieka 0:1.

Jei pirmasis kėlinys klostėsi apylygiai, tai antrajame „Fenerbahce“ susikrovė dviženklį pranašumą – 21:11. „Real“ ėmė priešintis varžovų vadovaujamam paradui (20:26), tačiau tada vėl sulaukė šeimininkų spurto ir dabar atsiliko dar labiau – 22:36. Jonas Mačiulis pridėjo baudos metimą, vėliau – dvitaškį, o po didžiosios pertraukos atsigavusi „Real“ persvėrė rezultatą – 52:51.

Tiesa, netrukus vadžias vėl perėmė „Fenerbahce“ (63:58), kuri likus žaisti 3 minutes pirmavo saugiu skirtumu, mat išnaudodavo šansus nuo baudų metimo linijos – 67:58. Gustano Ayono baudų metimai priartino „Real“ prie oponentų 66:72, bet liko tik minutė, kad būtų suregztas išsigelbėjimo planas. Po minutės pertraukėlės tritaškį smeigė Sergio Rodriguezas (69:72), tačiau šaltakraujiškai baudas sumetė Ricky Hickmanas, vieną pridėjo ir Bogdanas Bogdanovičius, tad „Fenerbahce“ laimėjo 75:69.

J.Mačiulis per 12 minučių pelnė 3 taškus (1/1 dvit., 0/1 trit., 1/2 baud.), atkovojo kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo pražangą ir kartą pažeidė taisykles, tad surinko 3 naudingumo balus.

„Fenerbahce“: Bogdanas Bogdanovičius (5 rez. perd.) ir Kostas Sloukas – po 17, Ekpe Udohas 10 (7 atk. kam.), Bobby Dixonas 8, Luigi Datome 7, Pero Antičius ir Nikola Kalinčius (7 atk. kam.) – po 6.

„Real“: Felipe Reyesas 13, Sergio Rodriguezas ir Sergio Llullas – po 12, Rudy Fernandezas 10 (2/10 trit.), Gustavo Ayonas (8 atk. kam.) ir Jaycee Carrollas – po 6.