LFF taurės pusfinalyje „Žalgiris“ išvengė sensacingo pralaimėjimo (VIDEO)

[ad_1]

Rungtynių akimirka | fkzalgiris.lt nuotr.Rungtynių akimirka | fkzalgiris.lt nuotr.

Antradienį buvo sužaistos pirmosios LFF taurės pusfinalio rungtynėse. Kauno „Stumbro“ klubas vos nepateikė staigmenos Vilniuje, kur neišlaikė įvarčio pranašumo prieš „Žalgirio“ komandą – rungtynės baigėsi dramatiškomis lygiosiomis 1-1.

Nuo pirmųjų minučių mače dominavo šalies čempionai. Iš pradžių Jorge Chula bandė klastingai permesti kamuolį per iš vartų išbėgusį vartininką, vėliau Saulius Mikoliūnas smūgiavo iš patogios pozicijos, bet jo smūgis buvo blokuotas varžovo. Iki kėlinio galo svečiai rėmėsi kontratakomis ir kietu žaidimu, taip neleisdami „žalgiriečiams“ pasižymėti.

Po pertraukos Valdo Dambrausko auklėtiniai toliau šlubavo ir nesugebėjo būti produktyvūs prie kauniečių vartų. Tuo tarpu „Stumbras“ pasinaudojo reta proga ir 66 minutę išsiveržė į priekį, kai prie varžovų vartų erdvę smūgiui šalia vartų išnaudojo Giorgio Russo.

Iki mačo pabaigos „Žalgiris“ apgulė kauniečių vartus ir savo pasiekė jau per pridėtą laiką. Po pakelto kampinio pasižymėjo Linas Pilibaitis.

Rungtynės baigėsi rezultatu 1-1, tad visa kova persikelia į atsakomąsias rungtynes Kaune.