Trečiajame kėlinyje puolime sustojusi ALBA kapituliavo Pirėjuje

[ad_1]

Pergalę Eurolygoje pasiekė Pirėjo „Olympiacos“ (5/3) ekipa, kuri savoje arenoje 75:71 (10:22, 14:13, 27:9, 24:27) pranoko Berlyno ALBA (1/5) krepšininkus.

ALBA puikiai gynyboje pradėjo rungtynes ir 8-ąją minutę jau pirmavo dviženkliu skirtumu – 15:5. Užtikrintą atotrūkį svečiai išlaikė ir viso antrojo kėlinio metu – 35:24 įpusėjus mačui.

Po didžiosios pertraukos „Olympiacos“ parodė visiškai kitokį savo veidą: ketvirtį pradėjo atkarpa 11:2 ir greitai sunaikino deficitą – 35:37. Nors likus 2,5 minutės ALBA dar pirmavo 44:40, šeimininkai per likusį laiką įmetė 11 taškų be atsako ir po trisdešimties minučių jau turėjo 7 taškų pranašumą – 51:44.

Paskutiniajame kėlinyje Berlyno ekipa dar bandė atsitiesti (52:53), tačiau OLY spurtavo 10:0 ir susikrovė dviženklę persvarą – 63:52. Nors ALBA dvikovos pabaigoje desperatiškais bandymais sugebėjo sušvelninti atsilikimą, tačiau jis neatspindi tikrosios padėties, kadangi Jaysonas Grangeris deficitą nuo 7 iki 4 taškų sumažino jau paskutinę mačo sekundę.

Nugalėtojams Shaquielle’as McKissicas pelnė 14 taškų, Livio Jeanas-Charlesas – 13 (5 atk. kam.), Aleksandras Vezenkovas – 11 (2/7 tritaškiai), Kostas Sloukas pridėjo 9 taškus.

Pralaimėjusiems Nielsas Giffey įmetė 13 taškų (6 atk. kam.), Maodo Lo ir Johannesas Thiemannas – po 10, Marcusas Erikssonas (2/6 tritaškiai), Simone Fontecchio (6 kld.) ir Benas Lammersas surinko po 8.