I.Brazdeikis žaidė nedaug, o jo komanda – sutriuškinta

[ad_1]

Las Vegaso Vasaros lygoje kuklų pasirodymą surengė Ignas Brazdeikis, o jo atstovaujama Orlando „Magic“ (1/2) 71:108 (16:25, 15:25, 11:26, 29:32) neprilygo Bostono „Celtics“ (3/0).

I.Brazdeikis aikštėje praleido 12 minučių, per kurias pelnė 4 taškus (2/4 dvit., 0/2 trit.), perėmė 1 kamuolį, sykį suklydo ir 3 kartus prasižengė.

„Magic“ ekipai Vasaros lygoje atstovaujantis Janis Timma sužaidė tik 6 minutes, per kurias taškais nepasižymėjo (0/1 trit.), bet atkovojo kamuolį.

Praėjusiame sezone Atėnų „Panathinaikos“ klubui atstovavęs Zachas Auguste’as prie „Celtics“ pergalės per 13 minučių pridėjo 3 taškus (1/1 dvit., 1/2 baud.), po krepšiais sugriebė 3 ir perėmė 2 kamuolius, blokavo 2 metimus, dusyk prasižengė ir kartą suklydo.

Šiose rungtynėse traumą patyrė penktasis „Magic“ šaukimas praėjusioje naujokų biržoje Jalenas Suggsas, kuris antrajame kėlinyje po nesėkmingo kritimo susižeidė kairiąją plaštaką.

Rezultatyviausiai Bostono komandoje žaidė 21 tašką surinkęs Samas Hauseris (6/10 trit., 7 rez. perd.), 18 taškų pridėjo Aaronas Nesmithas (9 atk. kam.), 17 – Paytono Pritchardo sąskaitoje (9 rez. perd.).

„Magic“ gretose vienintelis dviženklininkas buvo Tahjere’as McCallas – 12 taškų (3/3 trit.), 8 taškus įmetė Hassani Gravettas.