I.Brazdeikio pasirodymą pritemdė pramestas lemiamas metimas, D.Sirvydis išnaudojo savo minutes

[ad_1]

Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) Vasaros lygoje tarpusavyje susigrūmė dvi lietuvių atstovaujamos komandos.

Detroito „Pistons“ (3/2) su Deividu Sirvydžiu 79:78 (25:15, 19:21, 14:18, 21:24) nugalėjo Igno Brazdeikio atstovaujamą Orlando „Magic“ (2/3).

Likus žaisti 40 sekundžių „Pistons“ pirmavo 5 taškais (78:73), bet I.Brazdeikis pataikė iš toli – 76:78. Pats lietuvis varžovų atakos metu pažeidė taisykles ir Sabenas Lee pataikė tik vieną baudos metimą – 79:76. I.Brazdeikis ėmėsi iniciatyvos ir paskutinės atakos metu, bet jo tritaškis skriejo pro šalį ir Yante’as Matenas, atkovojęs kamuolį puolime, pridėjo tik du taškus – 78:79.

D.Sirvydis šiose rungtynėse ant parketo išbuvo 14 minučių, per kurias įmetė 11 taškų (1/2 dvit., 3/8 trit.), perėmė kamuolį, sykį suklydo ir 2 kartus pažeidė taisykles.

I.Brazdeikis buvo daugiausiai rungtyniavęs „Magic“ žaidėjas – starto penkete susitikimą pradėjęs lietuvis per 25 minutes pelnė 13 taškų (2/4 dvit., 3/5 trit.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, po 2 sykius suklydo ir pažeidė taisykles.

Detroito komandai Luka Garza pelnė 21 tašką (15 atk. kam.), Sabenas Lee pridėjo 19 (8 rez. per.), Jamorko Pickettas surinko 14 (6 atk. kam.).

„Magic“ Hassani Gravettas pelnė 19 taškų, Janis Timma pridėjo 10 (3/4 trit.), Tahjus Eaddy – 9.