Italijos Supertaurėje T.Dimša ir A.Velička pelnė dviženklį taškų skaičių

[ad_1]

Italijos Supertaurės pirmajame etape susitiko lietuviški klubai ir C grupės pirmosiose rungtynėse pergalę pasiekė Tomo Dimšos atstovaujama Trevizo „Nutribullet“ (1/0) komanda, kuri svečiuose 68:58 (26:12, 10:16, 11:11, 21:19) įveikė Neapolio „Gevi“ (0/1).

T.Dimša per 21 minutę pelnė 10 taškų (3/3 dvit., 1/3 trit., 1/3 baud.), atkovojo kamuolį, atliko 4 perdavimus, kartą suklydo, išprovokavo 3 pražangas, 2 kartus pažeidė taisykles ir surinko 12 naudingumo balų.

Arnas Velička Neapolio komandai per 27 minutes įmetė 10 taškų (3/4 dvit., 1/5 trit., 1/3 baud.), atkovojo 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, kartą klydo, išprovokavo 4 pražangas ir surinko 10 naudingumo balų.

Nugalėtojų gretose su 16 taškų rezultatyviausias buvo Henry Simsas (9 atk. kam.), pralaimėjusiems 19 surinko Markisas McDuffie (7 atk. kam.).