„Neptūnas“ Pasvalyje pasiekė didžiausią sezono pergalę

[ad_1]

Po ilgosios pertraukos aukštesnę pavarą įjungę Klaipėdos „Neptūno“ (12-13) krepšininkai pasiekė didžiausią sezono pergalę.

Dainiaus Adomaičio auklėtiniai šeštadienį Pasvalyje 88:54 (15:20, 21:17, 26:9, 26:13) nepaliko jokių vilčių Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (9-15) klubo žaidėjams.

Sėkmingiau rungtynes pradėję aikštės šeimininkai pirmajame ketvirtyje diktavo sąlygas varžovams bei laimėjo jį 20:15, tačiau antrajame kėlinyje „Neptūnas“ pabudo ir į rūbinę išėjo turėdamas minimalią persvarą (36:32).

Trečiajame ketvirtyje su dar didesne energija į rungtynes sugrįžę klaipėdiečiai į savo krepšį per kėlinį praleido 9 taškus, patys varžovų klaidas taškais vertę „Neptūno“ žaidėjai surinko net 26 ir nutolo užtikrintai (62:41).

Lemiamame kėlinyje, kuris daugiau buvo kaip formalumas, Adomaičio kariauna toliau dominavo ant parketo, padidino savo pranašumą iki 30-ies taškų ir triuškino „Pieno žvaigždes“.

Netrukus pateiksime daugiau informacijos.