A.Milaknis: norėjome gelbėti padėtį, bet pradėjome griūti kaip kortų namelis


Skaudžiu pralaimėjimu Kauno „Žalgiris“ startavo Eurolygos ketvirtfinalyje, tačiau panikos žalgiriečiai kelti nežada.

„Fenerbahče“ gynyboje strigęs „Žalgiris“ pirmą serijos mačą gali laikyti gera pamoka. Dabar svarbiausia įsidėti į galvas, ką sako treneriai, ir nusiraminti, po mačo sakė Artūras Milaknis.

„Jei atvirai, tai nesigavo viskas. Nedarėme to, ką buvome susitarę, ką žiūrėjome. Gal atkrintamųjų jaudulys kažką paveikė. Kiekvienas buvome pagavę gerą bangą, užsivedę, norėjome kažką gelbėti, bet pradėjome griūti kaip kortų namelis. Nei kažkur gynyboje, nei puolime nedarėme to, ką buvome sutarę“, – kalbėjo snaiperis.

– Kas konkrečiau „Fenerbahče“ gynyboje taip maišė kortas „Žalgiriui“?

– Niekas nemaišė, nes kaip mums sakė – taip jie gynėsi. Nežinau, kodėl tai nepasiekė mūsų galvų. Viskas buvo taip, kaip planavome, tik kamuolys niekaip nenueidavo ten, kur turėjo. Aišku, nėra paprasta prieš „Fenerbahče“ įvesti kamuolį ten, kur norime, bet kažkur buvo pamestos galvos, kažkur skubėjome, o gal čia reikėjo šiek tiek ramybės.

– Kiek kitokia komanda „Fenerbahče“ yra atkrintamųjų režime?

– Apskritai atkrintamosios yra dalykas, kurio daug lyginti negalime. Neturime didelio jų bagažo, 10 metų iš eilės, bet manau, kad varžovai parodė, kaip reikia įeiti į tokias pirmas rungtynes. Manau, kad pradžioje stovėjome neblogai, kažkiek atsakėme ir laikėmės šalia. Bet pametėme koncentraciją kelioms atakoms, pasipylė keli tritaškiai, neprasižengėme antroje pusėje, neįėjome į bonusą, o jie pabėgo 10 taškų. Vėliau jiems įtampa nusiėmė, kuri kažkiek gal ir slėgė pirmose rungtynėse, o paskui jau nuvažiavo traukinys.

– Ar tokios rungtynės yra mokomoji medžiaga, kaip nežaisti ketvirtadienį?

– Treneris minėjo, kad žiūrėsime lygiai tą patį video kaip prieš šį mačą. Niekas nepasikeitė – nei taktinės, nei mūsų klaidos. Reikia pagaliau dėtis viską į galvas, nes niekas dar neprarasta. Reikia tik nusiraminti ir žaisti savo žaidimą.Krepsinis.net

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *